Bežecké kempy pre tímy Od Tatier k Dunaju

Bežecké kempy pre tímy Od Tatier k Dunaju

800 533 Peter Brestovanský

LAZY RUN. Spájame bežecké kempy a teambuilding. A darí sa nám to.
OD TATIER K DUNAJU nie je len o zabehnutí svojich úsekov. Niektorých aj v noci. Je to o takmer dvojdňovom zdieľaní tohto bežeckého sviatku so svojím tímom. Možno sa poznáte už dlho, možno nie. Chcete si to užiť a byť pripravení na situácie, ktoré môžu nastať? Čo tak niekoľkodňový bežecký teambuilding pred pretekom v krásnom prostredí na samote v Javorníkoch? Čo tak zdieľať spoločnú radosť z behu ešte pred 17.8.2019?
Projekt LAZY RUN má dva roky a vznikol práve na nekonečnom asfalte Od Tatier k Dunaju, keď som ho bežal sólo. Dva roky po odbehnutí štafety.

Čo vás čaká v skratke: prebehneme najkrajšími miestami Javorníkov, čítanie mapy a navigácia, logistika výmeny bežcov počas štafety, rozdelenie správnych úsekov správnym bežcom, ako zvládnuť nočnú únavu a nervozitu, nočný beh a jeho značenie, teambuildingové aktivity, natáčanie a opravovanie najčastejších bežeckých chýb, bežecká abeceda, strečing, kompenzačné cvičenia, ladenie techniky, testovanie tenisiek a čeloviek, SM systém, životospráva, príprava jedla, základy otužovania, prednášky o strave, nejaký bežecký filmík si pozrieme a niečo vám povieme o jednych z najťažších pretekov v Európe, ktoré sme ako prvý Slováci dokončili.

Linda, Seko, Bresťo – sme tím, ktorý sa bude o vás starať.
Všetko o nás, o našom projekte a o tom ako bolo na predchádzajúcich kempoch nájdeš na stránke LAZY RUN.

Termín, dĺžka trvania, program, cena a všetko okolo – napíš mail na: bresto@lazyrun.sk.
Všetci účastníci kempu majú nárok na zľavu 10% z dvoch nákupov v eshope alebo v kamennej predajni bežeckej špeciálky RUNNINGPRO v neobmedzenej výške zrealizovaných pred štartom OTDK 2019.

 

 

 

Ďakujeme partnerom