BEŽECKÉ KEMPY

BEŽECKÉ KEMPY

BEŽECKÉ KEMPY 1033 775 Peter Brestovanský

Nekonečné lúky, úzke chodníčky, strmé zrázy a dlhé hrebene, lesné rezervácie, kde sa tešíš keď človeka stretneš. Bežíš len kvôli radosti a nie kvôli času a ani umiestneniu. Prekonanie strachu z neznámeho a vykročenie mimo komfortnej zóny. S pokorou. Vždy so zaujímavým hosťom a s testovaním tenisiek. So zabezpečenou logistikou a vždy s prítomnosťou niekoho z nás, bežcov so skúsenosťami v horách. Okrem samotného behania vás čaká: strečing, bežecká abeceda, SM systém, testovanie tenisiek a čeloviek, povieme si niečo o strave a pití počas dlhého behu a aj mimo neho, niečo o doplnkových športoch a o regenerácii, zopakujeme si navigáciu podľa buzoly a mapy, ochutnáme čaro nočného behania, naučíme sa zvládnuť nočnú únavu, budeme analyzovať a opravovať najčastejšie bežecké chyby, ako sa vyhnúť zraneniam, tráviacim ťažkostiam, povieme si niečo mentálnej príprave na dlhé behy. Vyrobíme si energetické gély a jedlo na dlhé behy. Urobíme dychové cvičenia a schladíme si nohy alebo celé telo v jazere alebo v mrazáku. Popracujeme so strachom z neznámeho. Čo si zbaliť na dlhý beh? Aké tenisky si obuť? Čo si obliecť? Mám si zobrať paličky? Dostanete na všetko odpoveď. Kemp je tiež ideálnou prípravou pre tých, ktorých lákajú behy s prívlastkom ultra a pre tých čo chcú vymeniť asfalt za les.

Kemp je určený pre menšiu skupinu bežcov. Naša kapacita je dvanásť účastníkov. Ubytovanie je v novostavbe drevenice na samote s plným komfortom a s nádherným výhľadom v blízkosti vrcholu Makyta so svojou najväčšou lesnou rezerváciou v Javorníkoch.

Kemp je tiež ideálnou prípravou pre tých, ktorých lákajú behy s prívlastkom ultra. Príprava na dlhý beh nie len o nabehaných kilometroch a o hodinách strávených v posilňovni. Je to aj o mentálnej príprave, o sebadôvere, o prekonaní strachu z vlastných limitov na prebehnutie vzdialeností, ktoré sú pre mnohých dnes úplne vzdialené.

Okrem bežeckého garantujeme aj gurmánsky zážitok.  Kvalita a spôsob prípravy jedla sú pre nás mimoriadne dôležité.  Snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám a stravovacím obmedzeniam. Inšpirujeme sa najmä ajurvédskou kuchyňou a majstrami zeleninovej kuchyne. Na svoje si prídu aj mäsožravci.

CENY A TERMÍNY KEMPOV TU

CENA A TERMÍNY FIREMNÝCH BEŽECKÝCH KEMPOV SÚ DOHODNUTÉ SAMOSTATNE TU.

Všetci účastníci kempov majú nárok na zľavu 10% z jednorázového nákupu zrealizovaného v roku 2021 v predajni bežeckej špeciálky RUNNINGPRO alebo u outdoroového špecialistu HoreDole.

Bližšie informácie ohľadne programu a platby TU.

Ďakujeme partnerom