BEŽECKÉ KEMPY V JAVORNÍKOCH

BEŽECKÉ KEMPY V JAVORNÍKOCH

1033 775 Peter Brestovanský

Bežecké kempy v najkrajších miestach Javorníkov sú určené pre trailových bežcov a bežcov čo chcú vymeniť asfalt za les. Okrem samotného behania vás čaká: strečing, bežecká abeceda, SM systém, testovanie tenisiek a čeloviek, povieme si niečo o strave a pití počas dlhého behu a aj mimo neho, niečo o doplnkových športoch a o regenerácii, zopakujeme si navigáciu podľa buzoly a mapy, ochutnáme čaro nočného behania a značenia pretekov, naučíme sa zvládnuť nočnú únavu, budeme analyzovať a opravovať najčastejšie bežecké chyby, povieme si ako sa vyhnúť zraneniam, tráviacim ťažkostiam, povieme si niečo o pretekoch. Vyrobíme si energetické gély a jedlo na dlhé behy. Urobíme dychové cvičenia a schladíme si nohy alebo celé telo v jazere alebo v mrazáku. Popracujeme so strachom z neznámeho. Čo si zbaliť na dlhý beh? Aké tenisky si obuť? Čo si obliecť? Mám si zobrať paličky? Dostanete na všetko odpoveď.

Kemp je určený pre menšiu skupinu bežcov. Naša kapacita je dvanásť účastníkov. Ubytovanie je v novostavbe drevenice na samote s plným komfortom a s nádherným výhľadom v blízkosti vrcholu Makyta so svojou najväčšou lesnou rezerváciou v Javorníkoch.

Kemp je tiež ideálnou prípravou pre tých, ktorých lákajú behy s prívlastkom ultra. Príprava na dlhý beh nie len o nabehaných kilometroch a o hodinách strávených v posilňovni. Je to aj o mentálnej príprave, o sebadôvere, o prekonaní strachu z vlastných limitov na prebehnutie vzdialeností, ktoré sú pre mnohých dnes úplne vzdialené. Ako bolo na predchádzajúcich kempoch TU.

Okrem bežeckého garantujeme aj gurmánsky zážitok.  Kvalita a spôsob prípravy jedla sú pre nás mimoriadne dôležité.  Snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám a stravovacím obmedzeniam. Inšpirujeme sa najmä ajurvédskou kuchyňou a majstrami zeleninovej kuchyne. Na svoje si prídu aj mäsožravci.

CENA KEMPU JE 249,- euro. TERMÍNY

CENA A TERMÍNY FIREMNÝCH BEŽECKÝCH KEMPOV SÚ DOHODNUTÉ SAMOSTATNE TU.

Na našich kempoch je možné uplatnenie si príspevku na rekreáciu od zamestnávateľa vo výške 55%. Garantujeme zamestnávateľovi, že tieto peniaze budú najlepšou investíciou do športujúceho zamestnanca a použijeme ich do zvýšenia komfortu a kvality našich kempov.

Všetci účastníci kempov majú nárok na zľavu 10% z jednorázového nákupu zrealizovaného v roku 2019 v predajni bežeckej špeciálky RUNNINGPRO alebo u outdoroového špecialistu HoreDole.

Bližšie informácie ohľadne programu a platby TU.

Ďakujeme partnerom