JOGOVÉ KEMPY

JOGOVÉ KEMPY

2048 1536 Peter Brestovanský

Trojdňový jogový kemp v krásnom prostredí na samote Lazov pod Makytou s ubytovaním v novostavbe drevenice s plným komfortom s nádherným výhľadom v blízkosti vrcholu Makyta so svojou najväčšou lesnou rezerváciou v Javorníkoch. Kemp je zameraný na prácu s chrbticou. Chrbtica je základný komunikačný prostriedok medzi mozgom a telom. Stav v akom máme chrbticu sa odráža na stave nášho tela a flexibilnosti nášho myslenia. Budeme pracovať s jej vertikálnou a horizontálnou osou a jej vzťahu k dvom centrám – panve a hrudnému oblúku. Chrbticu si budeme zmobilňovať, „stekuťovať“, kvalitne a zdravo ohýbať v toku ásan.  Energetické uzávery – bandy -perineum, panvové centrum, chodidlá v kontexte jogových ásan. Je kladený dôraz na to, aby aj náročné jogové prvky, či série ásan boli vykonávané ľahko, bez silenej námahy, s podporou kostrovej štruktúry a energetického využitia telesných centier. A najmä s láskou k svojmu telu. Ako bolo na predchádzajúcich kempoch TU a TU.

KTO VÁS POVEDIE

KATARÍNA BRESTOVANSKÁ
Tancu a hudbe sa venujem od malička. Najprv len tak na divoko a potom už aj kultivovane v ZUŠ v Prievidzi a súboroch moderného tanca. Rodičia sa báli ma nechať “len” tancovať a tak cesta k tomu, akou formou prináležím k tomuto svetu a čím žijem, bola komplikovanejšia. V tanci, pri choreografii, réžii, či každodennom používaní ma zaujíma telo ako nositeľ informácii:  ako sa dnes mám so svojim telom, s čím mám problém v tele, ako môžem pomôcť svojmu telu. Telo nosí však oveľa viac ako si myslíme. Je našim pôvodným nástrojom, do ktorého sa ukladajú emócie, vnemy, vône, dojmy, z ktorých sa formujú aj niektoré naše názory. Deje sa to v čase, keď ešte nemáme funkčnú pamäť. Telo je médium pre náš  život. Dosahujeme ním našu vytúženú realitu. Preto k nemu treba pristupovať s rešpektom. Joga mi pomohla spoznať svoje telo, dopomohla mi používať telo funkčne a s ľahkosťou a pravidelným kontaktom so sebou som si uvedomovala viac, čo v živote chcem, ako to chcem dosiahnuť, čo je moja cesta.

STRAVA

Okrem jogového budete mať aj gurmánsky zážitok. Varíme výlučne so sezónnych potravín a z overených zdrojov. Kvalita a spôsob prípravy jedla sú pre nás mimoriadne dôležité.  Snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám a stravovacím obmedzeniam. Inšpirujeme sa ajurvédskou kuchyňou a majstrami zeleninovej kuchyne.

CENA KEMPU JE 149,- euro. TERMÍNY

Na našich kempoch je možné uplatnenie si príspevku na rekreáciu od zamestnávateľa vo výške 55%. Garantujeme zamestnávateľovi, že tieto peniaze budú najlepšou investíciou do športujúceho zamestnanca a použijeme ich do zvýšenia komfortu a kvality našich kempov.

Bližšie informácie ohľadne programu a platby TU.

 

 

Ďakujeme partnerom