TERMÍNY KEMPOV 2020

TERMÍNY KEMPOV 2020

TERMÍNY KEMPOV 2020 1331 998 Peter Brestovanský

BEŽECKÉ KEMPY. Na rok 2020 máme pripravené to najkrajšie v Javorníkoch. Okrem už zabehnutých kempov vhodných aj pre začiatočníkov a behania v okolí Makyty a hrebeňa Veľkého Javorníka máme pripravené aj niečo náročnejšie. Niečo aj pre skúsených bežcov, pre ktorých je dlhá vzdialenosť niekoľko dní po sebe výzvou.

25.-28.6. Najkrajšími miestami Javorníkov aj s hlavným hrebeňom (Veľký Javorník – Makyta) a jeho lesnými rezerváciami a s pozdravom vodníkovi na Karolínke. Pre pokročilejších bežcov ešte niečo extra. Kemp určený pre začiatočníkov a aj pre bežcov čo už majú niečo za sebou. Bližšie info TU. Chcem sa prihlásiť.
Cena 249,- euro.

20.-23.8. Najkrajšími miestami Javorníkov aj s hlavným hrebeňom (Veľký Javorník – Makyta) a jeho lesnými rezerváciami a s pozdravom vodníkovi na Karolínke. Pre pokročilejších bežcov ešte niečo extra. Kemp určený pre začiatočníkov a aj pre bežcov čo už majú niečo za sebou. Bližšie info TU. Chcem sa prihlásiť.
Cena 249,- euro.

22.-25.10. Jesenné ukončenie kempovej bežeckej sezóny. Prevedieme vás našimi obľúbenými miestami. Kemp určený najmä pre začiatočníkov a „lazy“ bežcov preferujúcich kratšie vzdialenosti. Bližšie info TU. Chcem sa prihlásiť.
Cena 249,- euro.

V cene máme zahrnuté: dopravu počas kempu, ubytovanie, stravu (aj počas behu), logistiku, bežecký sprievod minimálne dvoch z nás (Linda, Bresťo, Seko) – skúsených horských bežcov, sprievodné vozidlo (bude k dispozícii tam kde to bude možné), poistenie. Na našich kempoch je možné uplatnenie si príspevku na rekreáciu od zamestnávateľa vo výške 55%. Garantujeme zamestnávateľovi, že tieto peniaze budú najlepšou investíciou do športujúceho zamestnanca a použijeme ich do zvýšenia komfortu a kvality našich kempov. Všetci účastníci kempov majú nárok na zľavu 10% z jednorázového nákupu zrealizovaného v roku 2019 v predajni bežeckej špeciálky RUNNINGPRO alebo u outdoroového špecialistu HoreDole. Ako bolo na predchádzajúcich kempoch TU.

PRIHLASOVANIE A VIAC INFORMÁCIÍ

Naše kempy nie sú len o behaní, sú aj o kvalitnom jedle.

POWER CAMP. Kemp nie je určený pre ľudí, ktorí nechcú skúšať nové veci a nie sú ochotní vystaviť sa nepohodliu! O to viac si prídu na svoje ľudia, ktorí majú otvorenú myseľ, radi skúšajú nové veci, neustále hľadajú lepšiu realizáciu vlastného potenciálu a prekonávajú vlastné obmedzenia.

25.-27.9.

CODE OF LIFE KEMP. alebo umenie využitia ľudského potenciálu. Aj my sa učíme. Preto nás teší spolupráca s touto partičkou biohackerov. Zvládanie stresu, práca s dychom, terapia chladom, meditácia, optimalizácia duševného a fyzického stavu, jedlo a spánok. Robíme im support a tiež radi odovzdáme naše skúsenosti.

9.-12.1. 

5.-8.3.

Ďakujeme partnerom