TERMÍNY KEMPOV 2019

TERMÍNY KEMPOV 2019

667 500 Peter Brestovanský

Bežecké a jogové kempy. Tento rok bude opäť plný výziev aj čo sa kempov týka. Máme veľa nového. Tešíme sa na vás priatelia.

22.-24.3.Lazy Joga – chrbtica ako základ nášho prepojenia medzi telom a mysľou
25.-28.4.Lazy Run – otvorenie Javorníckeho hrebeňa a tajomné hrady v Bielych Karpatoch (Lednica, Červený Kameň, Vršatec)
2.-5.5.Power Camp – spojenie Lazy Run a Powerlogy a náš ďalší spoločný kemp
23.-26.5.Lazy Run – hlavným javorníckym hrebeňom so svojimi rezerváciami a pozdrav vodníkovi na Karolínke
14.-16.6.Lazy Joga – nohy, chodidlá a perineum ako udržiavateľ sily a energie, určený aj pre ženy po pôrode
27.-30.6Lazy Run – prírodné rezervácie strážovského hrebeňa, (Vápeč – Strážov)
7.-14.7.Detský tábor Lazy Run
27.-29.9.Lazy Joga – zúročenie celoročnej práce hore nohami, obrátené polohy a ich prínos
3.-6.10.Lazy Run – vymaľované jesenné Javorníky a ich najkrajšie miesta
7.-10.11.Lazy Run – uzatvorenie bežeckej sezóny v Javorníkoch a príprava na „zimný spánok“

Na našich kempoch je možné uplatnenie si príspevku na rekreáciu od zamestnávateľa vo výške 55%. Garantujeme zamestnávateľovi, že tieto peniaze budú dobrou investíciou do svojho zamestnanca.

LAZY RUN – bežecké kempy na najkrajších miestach Javorníkov určené pre trailových bežcov a bežcov čo chcú vymeniť asfalt za les a tiež pre tých, ktorým okrem cieľového času a umiestnenia ide o viac. Okrem behania sa budeme venovať množstvu vecí s behom súvisiacich. Kemp je tiež ideálnou prípravou pre tých, ktorých lákajú behy s prívlastkom ultra. Príprava na dlhý beh nie len o nabehaných kilometroch a o hodinách strávených v posilňovni. Je to aj o mentálnej príprave, o sebadôvere, o prekonaní strachu z vlastných limitov na prebehnutie vzdialeností, ktoré sú pre mnohých dnes úplne vzdialené. Ako bolo na poslednom kempe.
Cena 249,- euro.
CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ

LAZY JOGA – jogový a “body work” kemp zameraný na prácu s chrbticou, jej mobilizáciu, odblokovanie, ako ju kvalitne a zdravo ohýbať v toku ásan, energetické cvičenia, uvoľňovacie techniky, dýchacie cvičenia, objavovanie a nachádzanie sily panvového dna a panvového centra v kontakte s chodidlami a ich prepojenia na jogové ásany. Dôraz na to, aby aj náročné jogové prvky, či série ásan boli vykonávané ľahko, bez silenej námahy, s podporou kostrovej štruktúry a energetického využitia telesných centier. A najmä s láskou k svojmu telu. Ako bolo na poslednom kempe.
Cena 149,- euro.
CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ

POWER CAMP – kemp je výsledkom spolupráce tímu LazyRun a Dušana Plichtu, čomu sa budeme venovať: efektívna životospráva, základné princípy otužovania, dychové cvičenia a manažment strachu a stresu, efektívne varenie podľa POWERLOGY princípov, základy funkčného tréningu v prírode, základy adaptácie a tréningu tukového metabolizmu a samozrejme aj behať sa bude. Ako bolo na poslednom kempe.
Cena 399,- euro.
CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ

DETSKÝ TÁBOR – na deti čakajú lesy a lúky na samote Lazov v Javorníkoch. Tábor je zameraný na základy behu, jogu hravou formou, lezenie, kúpanie a kreatívne dielne. Deti sa naučia bežeckú abecedu a kompenzačné cvičenia, budeme paddleboardovať na Karolínke, pôjdeme aj liezť a niečo si povieme o bezpečnosti pri lezení, naučia sa pracovať s mapou a buzolou, naučia sa strieľať z luku, zopár užitočných zálesáckych zručností, rozpoznávať bylinky, budeme mať večerné ohne a možno si aj v našom amfiteátri niečo pozrieme, na vysokých a nízkych lanách aj trochu adrenalínu zažijú. Deti budú celý čas vonku ale budú zaangažované aj pri príprave jedál. Tábor je určený pre menšiu skupinu detí od 8 do 12 rokov, ktoré majú radi pohyb v prírode.
Cena 289,- euro.
CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ

Ako bolo na všetkých našich predchádzajúcich kempoch.

Všetci účastníci kempov majú nárok na zľavu 10% z jednorázového nákupu zrealizovaného v roku 2019 v predajni bežeckej špeciálky RUNNINGPRO alebo u outdoroového špecialistu HoreDole.

Ďakujeme partnerom