TERMÍNY KEMPOV 2019

TERMÍNY KEMPOV 2019

1331 998 Peter Brestovanský

Bežecké a jogové kempy na samote v Javorníkoch určené pre menšiu skupinu. Tento rok bude opäť plný výziev aj čo sa kempov týka. Máme veľa nového. Na našich kempoch je možné uplatnenie si príspevku na rekreáciu od zamestnávateľa vo výške 55%. Garantujeme zamestnávateľovi, že tieto peniaze budú dobrou investíciou do svojho zamestnanca. Tešíme sa na vás priatelia.

 

22.-24.3.Lazy Joga – chrbtica ako základ nášho prepojenia medzi telom a mysľou
25.-28.4.Lazy Run – otvorenie Javorníckeho hrebeňa a tajomné hrady v Bielych Karpatoch (Lednica, Červený Kameň, Vršatec)
2.-5.5.Power Camp – spojenie Lazy Run a Powerlogy a náš ďalší spoločný kemp
23.-26.5.Lazy Run – hlavným javorníckym hrebeňom so svojimi rezerváciami a pozdrav vodníkovi na Karolínke
14.-16.6.Lazy Joga – nohy, chodidlá a perineum ako udržiavateľ sily a energie, určený aj pre ženy po pôrode
1.-4.8.Hoř pomalu
3.-6.10.Lazy Run – vymaľované jesenné Javorníky a ich najkrajšie miesta

 

LAZY RUN – bežecké kempy na najkrajších miestach Javorníkov určené pre trailových bežcov a bežcov čo chcú vymeniť asfalt za les a tiež pre tých, ktorým okrem cieľového času a umiestnenia ide o viac. Okrem behania sa budeme venovať množstvu vecí s behom súvisiacich. Kemp je tiež ideálnou prípravou pre tých, ktorých lákajú behy s prívlastkom ultra. Príprava na dlhý beh nie len o nabehaných kilometroch a o hodinách strávených v posilňovni. Je to aj o mentálnej príprave, o sebadôvere, o prekonaní strachu z vlastných limitov na prebehnutie vzdialeností, ktoré sú pre mnohých dnes úplne vzdialené. Ako bolo na poslednom kempe.
Cena 249,- euro.
CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ

LAZY JOGA – jogový a “body work” kemp zameraný na prácu s chrbticou, jej mobilizáciu, odblokovanie, ako ju kvalitne a zdravo ohýbať v toku ásan, energetické cvičenia, uvoľňovacie techniky, dýchacie cvičenia, objavovanie a nachádzanie sily panvového dna a panvového centra v kontakte s chodidlami a ich prepojenia na jogové ásany. Dôraz na to, aby aj náročné jogové prvky, či série ásan boli vykonávané ľahko, bez silenej námahy, s podporou kostrovej štruktúry a energetického využitia telesných centier. A najmä s láskou k svojmu telu. Ako bolo na poslednom kempe.
Cena 149,- euro.
CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ

POWER CAMP – kemp je výsledkom spolupráce tímu LazyRun a Dušana Plichtu, čomu sa budeme venovať: efektívna životospráva, základné princípy otužovania, dychové cvičenia a manažment strachu a stresu, efektívne varenie podľa POWERLOGY princípov, základy funkčného tréningu v prírode, základy adaptácie a tréningu tukového metabolizmu a samozrejme aj behať sa bude. Ako bolo na poslednom kempe.
Cena 399,- euro.
CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ

Ako bolo na všetkých našich predchádzajúcich kempoch.

Všetci účastníci kempov majú nárok na zľavu 10% z jednorázového nákupu zrealizovaného v roku 2019 v predajni bežeckej špeciálky RUNNINGPRO alebo u outdoroového špecialistu HoreDole.

Ďakujeme partnerom