TERMÍNY KEMPOV 2020

TERMÍNY KEMPOV 2020

1331 998 Peter Brestovanský

BEŽECKÉ KEMPY. Na rok 2020 máme pripravené to najkrajšie v Javorníkoch. Okrem už zabehnutých kempov vhodných aj pre začiatočníkov a behania v okolí Makyty a hrebeňa Veľkého Javorníka máme pripravené aj niečo náročnejšie. Niečo aj pre skúsených bežcov, pre ktorých je dlhá vzdialenosť niekoľko dní po sebe výzvou.

16.-19.4. Naša osvedčená javornícka chuťovka. Prebehneme našimi obľúbenými miestami a nevynecháme ani časť hlavného javorníckeho hrebeňa a jeho lesné rezervácie. Kemp určený najmä pre začiatočníkov a „lazy“ bežcov preferujúcich kratšie vzdialenosti. Bližšie info TU. Chcem sa prihlásiť.
Cena 249,- euro.

28.-31.5. a 25.-28.6. Najkrajšími miestami Javorníkov aj s hlavným hrebeňom (Veľký Javorník – Makyta) a jeho lesnými rezerváciami a s pozdravom vodníkovi na Karolínke. Pre pokročilejších bežcov ešte niečo extra. Kemp určený pre začiatočníkov a aj pre bežcov čo už majú niečo za sebou. Bližšie info TU. Chcem sa prihlásiť.
Cena 249,- euro.

22.-25.10. Jesenné ukončenie kempovej bežeckej sezóny. Prevedieme vás našimi obľúbenými miestami. Kemp určený najmä pre začiatočníkov a „lazy“ bežcov preferujúcich kratšie vzdialenosti. Bližšie info TU. Chcem sa prihlásiť.
Cena 249,- euro.

V cene máme zahrnuté: dopravu počas kempu, ubytovanie, stravu (aj počas behu), logistiku, bežecký sprievod minimálne dvoch z nás (Linda, Bresťo, Seko) – skúsených horských bežcov, sprievodné vozidlo (bude k dispozícii tam kde to bude možné), poistenie. Na našich kempoch je možné uplatnenie si príspevku na rekreáciu od zamestnávateľa vo výške 55%. Garantujeme zamestnávateľovi, že tieto peniaze budú najlepšou investíciou do športujúceho zamestnanca a použijeme ich do zvýšenia komfortu a kvality našich kempov. Všetci účastníci kempov majú nárok na zľavu 10% z jednorázového nákupu zrealizovaného v roku 2019 v predajni bežeckej špeciálky RUNNINGPRO alebo u outdoroového špecialistu HoreDole. Ako bolo na predchádzajúcich kempoch TU.

PRIHLASOVANIE A VIAC INFORMÁCIÍ

Naše kempy nie sú len o behaní, sú aj o kvalitnom jedle.

JOGOVÉ KEMPY.  Jogový a “body work” kemp zameraný na prácu s chrbticou, jej mobilizáciu, odblokovanie, ako ju kvalitne a zdravo ohýbať v toku ásan, energetické cvičenia, uvoľňovacie techniky, dýchacie cvičenia, objavovanie a nachádzanie sily panvového dna a panvového centra v kontakte s chodidlami a ich prepojenia na jogové ásany. Dôraz na to, aby aj náročné jogové prvky, či série ásan boli vykonávané ľahko, bez silenej námahy, s podporou kostrovej štruktúry a energetického využitia telesných centier. A najmä s láskou k svojmu telu. Ako bolo na predchádzajúcich kempoch TU.

15.-17.5. Chrbtica je základný komunikačný prostriedok medzi mozgom a telom. Stav v akom máme chrbticu sa odráža na stave nášho tela a flexibilnosti nášho myslenia. Budeme pracovať s jej vertikálnou a horizontálnou osou a jej vzťahu k dvom centrám – panve a hrudnému oblúku. Chrbticu si budete zmobilňovať, stekuťovať, kvalitne a zdravo ohýbať v toku ásan.

25.-27.9. Panvové dno. Z hľadiska konštitúcie je toto centrum v tele najťažšou oblasťou, z energetického hľadiska je to mikrokozmos, v ktorom sa dejú zázraky, napr. počas tehotenstva, pôrodu, dojčenia, nemenej oblasť panvy je zdrojom tvorivosti, sexuálnej energie, vitality. Nemusí to však byť tak, že vplyvom gravitácie nám telo, panva a ich obsah klesá dole, ochabuje, slabne.

Je kladený dôraz na to, aby aj náročné jogové prvky, či série ásan boli vykonávané ľahko, bez silenej námahy, s podporou kostrovej štruktúry a energetického využitia telesných centier. A najmä s láskou k svojmu telu.

Cena 149,- euro.
PRIHLASOVANIE A VIAC INFORMÁCIÍ

POWER CAMP. Kemp nie je určený pre ľudí, ktorí nechcú skúšať nové veci a nie sú ochotní vystaviť sa nepohodliu! O to viac si prídu na svoje ľudia, ktorí majú otvorenú myseľ, radi skúšajú nové veci, neustále hľadajú lepšiu realizáciu vlastného potenciálu a prekonávajú vlastné obmedzenia.

3.-5.4. 

CODE OF LIFE KEMP. alebo umenie využitia ľudského potenciálu. Aj my sa učíme. Preto nás teší spolupráca s touto partičkou biohackerov. Zvládanie stresu, práca s dychom, terapia chladom, meditácia, optimalizácia duševného a fyzického stavu, jedlo a spánok. Robíme im support a tiež radi odovzdáme naše skúsenosti.

9.-12.1. 

5.-8.3.

Ďakujeme partnerom