TERMÍNY KEMPOV 2020

TERMÍNY KEMPOV 2020

1331 998 Peter Brestovanský

BEŽECKÉ KEMPY. Na rok 2020 máme okrem známych kútov Javorníkov pripravené aj nové výzvy na nových miestach. Okrem už zabehnutých kempov vhodných aj pre začiatočníkov a behania v okolí Makyty , hrebeňa Veľkého Javorníka a Bielych Karpát máme aj niečo náročnejšie. Nízke Tatry a celý hrebeň Javorníkov. Pre skúsených bežcov, pre ktorých je dlhá vzdialenosť niekoľko dní po sebe výzvou.

16.-19.4. Naša osvedčená chuťovka najkrajšími miestami Javorníkov aj s hlavným hrebeňom (Veľký Javorník – Makyta) a jeho lesnými rezerváciami a s pozdravom vodníkovi na Karolínke. Kemp určený najmä pre začiatočníkov a „lazy“ bežcov preferujúcich kratšie vzdialenosti.
Cena 249,- euro.

28.-31.5. V Javorníkoch ostaneme a dáme si celý 70km dlhý hrebeň. Z Čadce po hrebeni až nám na Makytu a do základne LazyRun. Dva dni s prespaním v penzióne v Semeteši a k tomu ešte veľká nádhera nakoniec. Beží sa „naľahko“ s podporou sprievodného vozidla. Kemp určený pre bežcov čo už majú niečo za sebou a chcú skúsiť bežať dva dni po sebe dlhšiu vzdialenosť.
Cena 259,- euro.

25.-28.6. Hrebeň Nízkych Tatier, z východu na západ, z Telgártu na Donovaly, cez dve mapy. 100km a 5.400 metrov prevýšenia za dva dni s nocou v penzióne na Čertovici. Beží sa „naľahko“ s podporou sprievodného vozidla. Ultra dva dni po sebe. Veľká výzva pre skúsených bežcov, ktorí už majú v horách niečo odbehané.
Cena 279,- euro.

22.-25.10. Ukončenie kempovej bežeckej sezóny chuťovka najkrajšími miestami Javorníkov aj s hlavným hrebeňom (Veľký Javorník – Makyta) a jeho lesnými rezerváciami a s pozdravom vodníkovi na Karolínke. Kemp určený najmä pre začiatočníkov a „lazy“ bežcov preferujúcich kratšie vzdialenosti.
Cena 249,- euro.

PRIHLASOVANIE TU.

V cene máme zahrnuté všetko. Dopravu počas kempu, ubytovanie, stravu (aj počas behu), logistiku, bežecký sprievod minimálne dvoch z nás (Linda, Bresťo, Seko) – skúsených horských bežcov, sprievodné vozidlo (bude k dispozícii tam kde to bude možné), poistenie. Na našich kempoch je možné uplatnenie si príspevku na rekreáciu od zamestnávateľa vo výške 55%. Garantujeme zamestnávateľovi, že tieto peniaze budú najlepšou investíciou do športujúceho zamestnanca a použijeme ich do zvýšenia komfortu a kvality našich kempov. Všetci účastníci kempov majú nárok na zľavu 10% z jednorázového nákupu zrealizovaného v roku 2019 v predajni bežeckej špeciálky RUNNINGPRO alebo u outdoroového špecialistu HoreDole. Ako bolo na predchádzajúcich kempoch TU.

PRIHLASOVANIE A VIAC INFORMÁCIÍ

JOGOVÉ KEMPY.  Jogový a “body work” kemp zameraný na prácu s chrbticou, jej mobilizáciu, odblokovanie, ako ju kvalitne a zdravo ohýbať v toku ásan, energetické cvičenia, uvoľňovacie techniky, dýchacie cvičenia, objavovanie a nachádzanie sily panvového dna a panvového centra v kontakte s chodidlami a ich prepojenia na jogové ásany. Dôraz na to, aby aj náročné jogové prvky, či série ásan boli vykonávané ľahko, bez silenej námahy, s podporou kostrovej štruktúry a energetického využitia telesných centier. A najmä s láskou k svojmu telu. Ako bolo na predchádzajúcich kempoch TU.

15.-17.5. Chrbtica je základný komunikačný prostriedok medzi mozgom a telom. Stav v akom máme chrbticu sa odráža na stave nášho tela a flexibilnosti nášho myslenia. Budeme pracovať s jej vertikálnou a horizontálnou osou a jej vzťahu k dvom centrám – panve a hrudnému oblúku. Chrbticu si budete zmobilňovať, stekuťovať, kvalitne a zdravo ohýbať v toku ásan.

25.-27.9. Panvové dno. Z hľadiska konštitúcie je toto centrum v tele najťažšou oblasťou, z energetického hľadiska je to mikrokozmos, v ktorom sa dejú zázraky, napr. počas tehotenstva, pôrodu, dojčenia, nemenej oblasť panvy je zdrojom tvorivosti, sexuálnej energie, vitality. Nemusí to však byť tak, že vplyvom gravitácie nám telo, panva a ich obsah klesá dole, ochabuje, slabne.

Je kladený dôraz na to, aby aj náročné jogové prvky, či série ásan boli vykonávané ľahko, bez silenej námahy, s podporou kostrovej štruktúry a energetického využitia telesných centier. A najmä s láskou k svojmu telu.

Cena 149,- euro.
PRIHLASOVANIE A VIAC INFORMÁCIÍ

CODE OF LIFE KEMP. alebo umenie využitia ľudského potenciálu. Aj my sa učíme. Preto nás teší spolupráca s touto partičkou biohackerov. Zvládanie stresu, práca s dychom, terapia chladom, meditácia, optimalizácia duševného a fyzického stavu, jedlo a spánok. Robíme im support a tiež radi odovzdáme naše skúsenosti.

9.-12.1. 

5.-8.3.

Cena 299,- euro.
PRIHLASOVANIE A VIAC INFORMÁCIÍ

Ďakujeme partnerom