TERMÍNY KEMPOV 2021

TERMÍNY KEMPOV 2021

TERMÍNY KEMPOV 2021 1331 998 Peter Brestovanský

BEŽECKÉ KEMPY v roku 2021. Nevieme čo nám rok 2021 prinesie. Čo ale vieme, že nám nezoberie chuť behať a chuť odovzdať Vám naše skúsenosti. Niekoľko kempov sme museli minulý rok kvôli Covid19 presunúť alebo zrušiť. Ak by tomu tak malo byť aj tento rok, účastnícke poplatky presúvame na iný termín alebo vraciame v plnej výške. Kempy sú určené najmä pre začiatočníkov v trailovom behu a pripravili sme pre Vás opäť to najkrajšie v Javorníkoch.

Máme ponuku aj pre skúsených bežcov, pre ktorých je dlhá vzdialenosť niekoľko dní po sebe výzvou máme pripravené niečo extra – celý 70km dlhý hrebeň Javorníkov. Z Čadce až nám na Makytu a do základne LazyRun. Dva dni s prespaním v penzióne v Semeteši a k tomu ešte veľká nádhera nakoniec. Beží sa „naľahko“ s podporou sprievodného vozidla. Kemp určený pre bežcov čo už majú niečo za sebou a chcú skúsiť bežať dva dni po sebe dlhšiu vzdialenosť. Termín bude určený samostatne podľa záujmu. Bližšie info TU.

Termíny:
13.-16.5.2021
19.-22.8.2021
21.-24.10.2021 – predbežne rezervované 

V cene 249,- euro za osobu máme zahrnuté: 3x ubytovanie, stravu, logistiku, bežecký sprievod najkrajšími miestami Javorníkov so skúsenými horskými bežcami, prednášky (jedlo, príprava na dlhý beh, ako sa vyhnúť zraneniam, oblečenie, výbava, regenerácia, orientácia), kompenzačné cvičenia, SM systém, otužovanie, testovanie tenisiek, testovanie čeloviek, bežecká abeceda, opravovanie bežeckých chýb. Počas kempu sme neustále účastníkom k dispozícii. Všetci účastníci kempov majú nárok na zľavu 10% z jednorázového nákupu zrealizovaného v roku 2021 v predajni bežeckej špeciálky RUNNINGPRO alebo u outdoroového špecialistu HoreDole. Ako sa páčilo účastníkom predchádzajúcich kempov TU.

PRIHLASOVANIE A VIAC INFORMÁCIÍ

Naše kempy nie sú len o behaní, sú aj o kvalitnom jedle.

 

Ďakujeme partnerom