Termíny kempov Lazy Run 2019

Termíny kempov Lazy Run 2019

2048 1795 Peter Brestovanský

TERMÍNY KEMPOV LAZY RUN 2019

Sezónu kempov sme za tento rok uzatvorili vo veľkom štýle ale behať neprestávame. Rok 2019 bude pre nás opäť plný výziev aj čo sa kempov týka. Máme veľa nového. Tešíme sa na vás priatelia.
8.-10.3.Power Camp – po dvoch úspešných kempoch sa tešíme na ďalší
22.-24.3.Lazy Joga – Chrbtica ako základ nášho prepojenia medzi telom a mysľou
28.-31.3.Lazy Run – otvorenie javorníckeho hrebeňa, pre tých čo sa neboja možno ešte aj zimného behania
25.-28.4.Lazy Run – tajomné hrady v Bielych Karpatoch (Lednica, Červený Kameň, Vršatec)
23.-26.5.Lazy Run – hlavným javorníckym hrebeňom so svojimi rezerváciami a pozdrav vodníkovi na Karolínke
14.-16.6.Lazy Joga – Nohy, chodidlá a perineum ako udržiavateľ sily a energie / určený aj pre ženy po pôrode 
27.-30.6Lazy Run – prírodné rezervácie strážovského hrebeňa, (Vápeč – Strážov)
5.-8.9.Lazy Run – hlavným javorníckym hrebeňom so svojimi rezerváciami a pozdrav vodníkovi na Karolínke
27.-29.9.Lazy Joga – Zúročenie celoročnej práce hore nohami 🙂 / obrátené polohy a ich prínos
3.-6.10.Lazy Run – vymaľované jesenné Javorníky a ich najkrajšie miesta
7.-10.11.Lazy Run – uzatvorenie bežeckej sezóny v Javorníkoch a príprava na zimný „spánok“

Lazy Run – bežecký kemp pre tých, ktorým okrem cieľového času a umiestnenia ide o viac. Bežecký kemp s testovaním tenisiek a čeloviek so všetkým čo k nášmu kempu patrí. SM systém, bežecká abeceda, strečing, kompenzačné cvičenia, natáčanie a opravovanie najčastejších bežeckých chýb (a zbehov), ladenie techniky, životospráva, vybavenie, základy otužovania, prednášky o strave a jej príprava a o pretekoch a samozrejme aj behať budeme a ešte ďaleko viac stihneme. Súčasťou je mentálna príprava na prebehnutie vzdialeností, ktoré sú pre mnohých z vás dnes úplne vzdialené. Strava – majster Seko s kuchyňou od Yotama Ottolenghiho a Ajurvédskou kuchyňou sú garantom bežeckého gurmánskeho zážitku. Ubytovanie v novostavbe drevenice na samote v obci Lazy pod Makytou časť Matúše na rozhraní Bielych Karpát a Javorníkov v nadmorskej výške 600 metrov s plným komfortom na bočnom hrebeni Javorníkov s nádherným výhľadom vzdialená od hlavného hrebeňa dva kilometre a päť kilometrov od vrchu Makyta (prírodná rezervácia, 921 mnm, najvyšší a najmasívnejší vrch západnej časti Javorníkov). Kapacita je dvanásť postelí a štyri prístelky (3 samostatné izby a spoločné podkrovie). Od možnosti parkovania autom sa nachádza 1,5 kilometra so 150 metrami výškovými (dostupná offroadom, ktorý je k dispozícii). Pozri ako bolo na poslednom kempe. Cena 249,- euro.

Power Camp – kemp je výsledkom spolupráce tímu LazyRun a Dušana Plichtu, čomu sa budeme venovať: efektívna životospráva, základné princípy otužovania, dychové cvičenia a manažment strachu a stresu, efektívne varenie podľa POWERLOGY princípov, základy funkčného tréningu v prírode, základy adaptácie a tréningu tukového metabolizmu a samozrejme aj behať sa bude. Ako bolo na poslednom kempe sa dočítate tu. Cena 399,- euro. 

Lazy Joga – jogový a “body work” kemp Katky Brestovanskej zameraný na prácu s chrbticou, jej mobilizáciu, odblokovanie, ako ju kvalitne a zdravo ohýbať samozrejme v toku ásan, energetické cvičenia, uvoľňovacie techniky, dýchacie cvičenia a samotné cvičenia ásan. Dôraz na to, aby aj náročné jogové prvky, či série ásan boli vykonávané ľahko, bez silenej námahy, s podporou kostrovej štruktúry a energetického využitia telesných centier. A najmä s láskou k svojmu telu. Ako bolo na poslednom kempe sa dočítate tu. Cena 149,- euro.

Informácie o už zrealizovaných kempoch ako aj hodnotenia účastníkov nájdete v sekcii UDALOSTI.

Prihlasovanie a bližšie informácie s detailným programom budú zaslané po kontaktovaní mailom na bresto@lazyrun.sk.

Všetci účastníci kempov majú nárok na zľavu 10% z jednorázového nákupu zrealizovaného v roku 2019 v predajni bežeckej špeciálky RUNNINGPRO alebo u outdoroového špecialistu HoreDole.

Ďakujeme partnerom