Bežecký kemp apríl 2019

Bežecký kemp apríl 2019

Bežecký kemp apríl 2019 1331 998 Peter Brestovanský

25. apr 2019 – 28. apr 2019

Bežecké kempy v roku 2019 otvorené veľkou nádherou v Bielych Karpatoch. Rozhľadňa nad Dohňanmi – hrad Lednica – Červený Kameň – hrad Vršatec. Nechýbali javornícke lesné rezervácie a ich najkrajšie miesta. Dychové cvičenia a otužovanie v mrazáku s ľadovou vodou sa už stali stálou súčasťou kempov. Skúsili sme aj beh bežcov bosonohých. Bežci mali možnosť tradične ochutnať skvelú Sekinkovu kuchyňu a Linda všetkých parádne rozcvičila pred a aj po behaní. Bežecká abeceda, SM systém, bežecký rebrík, stabilizačné cvičenia, opravovanie chýb pri behaní, filmovanie zbehov a následná analýza – to bola len časť Lindinho programu.

Vyrobili sme si stravu na preteky (a aj vyskúšali pri dlhom behu) – vlastný home made gél a sushi. Objemy bežecké neboli síce hodné pretekov ale kvalitného tréningu určite (za tri dni skoro 60 km a skoro 3.000 nastúpaných výškových metrov). Niečo aj vínka podegustovali a pospievali. V mape sme sa naučili orientovať a buzolu použiť a aj napriek tomu sa aj na chvíľu stratili. Veselo nám bolo.

Ďakujeme partnerom:

Dynafitu za zapožičanie tenisiek, bežeckých batohov a paličiek Dynafit
Vertical Trade za možnosť testovania tých najlepších čeloviek od PETZL
Marva za RAW tyčinky bez chémie a konzervantov, ktoré nás sprevádzali nielen počas behu a na ktoré máš chuť aj keď už nič sladké do úst nevieš dať

Ako to videli naši bežci:

„Na štyri dni sa pre nás zastavil čas. Ďakujeme za gastronomické hody, za príjemnú spoločnosť, trpezlivosť a atmosféru, ktorú ste pre nás pripravili. Vďaka vám sa nám otvoril mrazák, kde sme sa prekonali, prežili sme tu chvíle neviazanej zábavy, ale aj sme pobehali, aj sme si zo seba vystrelili. Radi sa sem vrátime. Ďakujeme za všetko.“
„Ďakujem Linda, Martin,Bresťo, Danica – LazyRun.sk za nádherný víkend v Javorníkoch, za starostlivosť, za skúsenosti, o ktoré ste sa s nami podelili, dobroty, ktoré sme mali možnosť ochutnať, program, ktorý ste nám pripravili. Určite sa k vám znova vrátim,víkend bol krátky, vrelo doporučujem každému, kto má rád pohyb, prírodu a ľudí so srdcom na správnom mieste .

LAZY RUN tím (Bresťo, Linda, Seko, Danicka) ďakuje bežcom Evke, Jurovi, Danici, Peti, Katke, Mirekovi, Julke, Martinke a Rasťovi za ďalší perfektný kemp.

 

 

Ďakujeme partnerom