Bežecký kemp máj 2019

Bežecký kemp máj 2019

Bežecký kemp máj 2019 1131 848 Peter Brestovanský

23. máj 2019 – 26. máj 2019

Už skoro letný hrebeň Javorníkov so svojimi lesnými rezerváciami a kúpanie v Karolínke. Už neoddeliteľné dychové cvičenia a otužovanie v ľadovej vode v mrazáku. Skvelá kuchyňa, bežecká abeceda, SM systém, bežecký rebrík, stabilizačné cvičenia, opravovanie chýb pri behaní, filmovanie zbehov a následná analýza, práca s mapou a buzolou, testovanie tenisiek Salomon a nejaký ten bežecký filmík k tomu. A hlavne perfektná partia. Veselo bolo. Stihli sme aj voľby do Európskeho parlamentu. Aby dobre bolo.

Vyrobili sme si stravu na preteky (a aj vyskúšali pri dlhom behu) – vlastný home made gél a sushi. Objemy bežecké neboli síce hodné pretekov ale kvalitného tréningu určite (za tri dni skoro 60 km a skoro 3.000 nastúpaných výškových metrov).

Ďakujeme partnerom:

Sansport za zapožičanie tenisiek Salomon

Ako to videli naši bežci:

„Ďakujeme za príjemné chvíle, trápenie v kopcoch a rýchle zbehy. Starostlivosť o nás bolo výnimočná a na tento kemp nezabudneme. Bolo fantasticky a určite nie naposledy.“

LAZY RUN tím (Bresťo, Linda, Seko, Danicka) ďakuje bežcom Adrike, Zuzke, Lenke, Kike, Lacovi, Jurovi a Tomášovi za super spoločnosť.

 

 

Ďakujeme partnerom