Bežecký kemp október 2019

Bežecký kemp október 2019

Bežecký kemp október 2019 1347 1009 Peter Brestovanský

3. okt 2019 – 6. okt 2019

Veľká jesenná bežecká nádhera v Javorníkoch so všetkým čo k nej patrí. So slnkom aj s dažďom na nekonečných lúkach a úzkych chodníčkoch, cez lesné rezervácie, kde sa tešíš keď človeka stretneš. Aj s kúpaním na Karolínke.

Našim hosťami boli Mišo Stehlík víťaz UTMB vo svojej kategórii, finišer všetkých ročníkov Štefánik trail a Radek Chrobák – víťaz posledných dvoch ročníkov 24H Lysá Hora, víťaz Malofatranskej 180km, popularizátor behu, cestovateľ a psychológ. Miško Šranc nám horúce svietiace novinky od Petzl predstavil.

Prekonanie strachu z neznámeho a vykročenie mimo komfortnej zóny. Atmosféra samoty javorníckych lazov.  Už neoddeliteľné dychové cvičenia a otužovanie v ľadovej vode v mrazáku a na Karolínke. Skvelá kuchyňa, bežecká abeceda, SM systém, bežecký rebrík, stabilizačné cvičenia, opravovanie chýb pri behaní, filmovanie zbehov a následná analýza, práca s mapou a buzolou, testovanie tenisiek Scarpa a čeloviek Petzl a nejaký ten bežecký filmík k tomu. A hlavne perfektná partia. To bola len časť z nášho októbrového trailového kempu. Veselo bolo.

Ďakujeme partnerom:

VERTICAL TRADE za zapožičanie čeloviek PETZL, ktoré vás nikdy nenechajú potme
HORE DOLE za tenisky Scarpa vyrobené do Javorníckeho blata
M@M RUN za váš príbeh

Ako to videli naši bežci:

„Víťazí ten, kto vo víťazstvo verí. Najpevnejšie. Najdlhšie.“
„Ďakujeme za krásne zážitky, nové inšpirácie a možnosť prekonať samých seba. Všetko bolo na 1 *“

LAZY RUN tím (Bresťo, Linda, Seko, Danicka) ďakuje bežcom Pavlovi, Marianne, Hanke, Sandre, Maťovi, Mišovi, Palovi, Michalovi, Miške, Radkovi a Mišovi za super spoločnosť.

 

Ďakujeme partnerom