TERMÍNY KEMPOV 2024

TERMÍNY KEMPOV 2024

TERMÍNY KEMPOV 2024 1331 998 Peter Brestovanský

BEŽECKÉ KEMPY v roku 2024. Štartujeme siedmu sezónu a nevieme sa dočkať. Pripravili sme pre Vás opäť to najkrajšie v Javorníkoch a máme toho veľa nového. Kempy sú určené najmä pre začiatočníkov v trailovom behu.

Termíny:
11.-14.4.2024
17.-20.10.2024
 

Okrem behania najkrajšími miestami Javorníkov, bežeckej abecedy, kompenzačných cvičení na základe DNS, ukážka silového tréningu pre trailových bežcov, filmovania a opravovania zbehov, prednášok (jedlo, príprava na dlhý beh, ako sa vyhnúť zraneniam, oblečenie, výbava, regenerácia, orientácia), premietania filmov, testovania tenisiek a čeloviek, otužovania, dobrého jedla a dobrej nálady Vás čaká tiež rozprávanie a fotky o veľkej korzickej nádhere GR20, o našom pripravovanom projekte Medzi nebom a (pod) zemou (ak máte možnosť podporiť tento projekt budeme vďační, viac info na odkaze), o Lindinom úspechu na Transalpine run, alebo sa vyberieme na náš výlet menom PTL.

V cene 289,- euro za osobu máme okrem uvedeného zahrnuté: 3x ubytovanie, stravu, logistiku počas behov a náš bežecký sprievod najkrajšími miestami Javorníkov.  Počas kempu sme neustále účastníkom k dispozícii. Ako sa páčilo účastníkom predchádzajúcich kempov TU.

PRIHLASOVANIE A VIAC INFORMÁCIÍ

Naše kempy nie sú len o behaní, sú aj o kvalitnom jedle.

Tešíme sa na Vás. Bresťo a Linda.

Ďakujeme partnerom